درباره اندیشه مسکن

اندیشه مسکن مشاور شماست در کلیه امور مرتبط با املاک اندیشه اعم از خرید , فروش , رهن و اجاره

املاک اندیشه مسکن

 املاک اندیشه یکی از بهترین و به روز ترین املاک ها در اندیشه می باشد که با چندین دهه تجربه در خصوص خرید خانه، اجاره، رهن در اندیشه فعالیت دارد.

املاک اندیشه مسکن در اندیشه متناسب با بودجه شما در خصوص رهن و اجاره یا رهن، در کوتاه ترین زمان آپارتمان در خواستی شما را پیدا می کنند.

در دوره امروز با وجود ترافیک، آلودگی هوا نیازی نیست وقت و انرژی خود را برای پیدا کردن ملک مورد نظر صرف کنید. با وجود سایت معتبر...با اطلاعاتی که در اختیار شما گذاشته شده می توانید ملک خود را انتخاب کنید.

املاک اندیشه مسکن  با هدف مديريت، تهيه و اجراي طرح ها و پروژه هاي معماري و شهرسازي بويژه در بافت هاي قديمي و فرسوده در شهر زاهدان شروع به فعاليت نموده است. 

در اجراي اين هدف، همچنين تهيه و اجراي طرح هاي عمران شهري مديريت و اجراي عمليات خريد اراضي، تجميع و تفكيك، سرمايه گذاري در پروژه هاي شهري، انجام امور پيمانكاري كارگزاري و اجراي طرح هاي انبوه سازي مسكن در استان سيستان و بلوچستان از ديگر فعاليت هاي اين شركت مي باشد. 

در سال 1386 شركت مسكن سازان  با گسترش دامنه فعاليت هاي خويش با نام شركت عمران و مسكن سازان فعاليت هاي خود در استان سيستان و بلوچستان دنبال نموده است و تاكنون نيز با روندي رو به رشد با توجه به سرعت اجراي طرح ها و پروژه هاي در دست اقدام به فعاليت خود همچنان ادامه مي دهد .